תפריט צד 1>מארזים בחצי מחיר>הרביעייה האוטוביוגרפית – 4 ספרים>

הרביעייה האוטוביוגרפית של חנוך ברטוב, חתן פרס ישראל לספרות. ארבעה רומאנים שמלווים אותו בתחנות חייו.


של מי אתה ילד

ספרו הנודע של חנוך ברטוב מגולל את פרשת צמיחתו של ילד במושבה ארץ-ישראלית בתקופת המנדט הבריטי. הספר ראה אור לראשונה ב-1970 והוכר זה-מכבר כרומאן-מופת ישראלי. במהדורה זו, מחווה של הספריה החדשה לברטוב, נוספה אחרית-דבר מפורטת מאת אבנר הולצמן.


רגל אחת בחוץ

לאחר `של מי אתה ילד`, רומאן הילדוּת המופתי של חנוך ברטוב, אנו ממשיכים אל `רגל אחת בחוץ`, החוליה השנייה בפרשת צמיחתו של אותו גיבור אוטוביוגרפי. שורת ההתנסויות הכאובות והמלבבות של נער פתח-תקוואי במשברי התבגרותו מצטרפת לעלילה רבת קסם וחיוניות. עלילת הספר אחוזה בחיי ארץ-ישראל בעת מלחמת-העולם השנייה.


פצעי בגרות

הרומאן `פצעי בגרות` הוא החוליה השלישית בכתיבתו האוטוביוגרפית של חנוך ברטוב, והוכר כיצירת יסוד בסיפורת הישראלית. הוא מבוסס על פרק החיים הדרמטי מכל התנסויותיו – תקופת שירותו בבריגדה היהודית במלחמת העולם השנייה, שבה עוצבה ונחתמה זהותו הבוגרת.


מתום עד תום

החוליה הרביעית והמסכמת ביצירתו האוטוביוגרפית של חנוך ברטוב. הסיפור מלווה את גיבוריו, אלישע קרוק ונוגה אהובתו, בחייהם המשותפים על פני חמישים שנים ויותר. זהו סיפור אמיץ וחושפני על חיי נישואים שנהפכו למאבק בין שני אנשים גאים ועקשנים.ארבעת הספרים ראו אור מחדש בספריה החדשה, בנוסחם המקורי, כמחווה לברטוב – חתן פרס ישראל לספרות לשנת 2010. לכל אחד מן הארבעה צורפה אחרית דבר מאת אבנר הולצמן.
 
מחיר קטלוגי :  356.00   ש"ח

מחיר בלעדי לחברי מועדון :  178.00  ש"ח
[ארבעה ספרים]
סוגפרוזה מקור
סדרההספריה החדשה
הוצאהספרי סימן קריאה / הקיבוץ המאוחד
שם הספרהרביעייה האוטוביוגרפית
שם המחבר/תחנוך ברטוב
מועד הוצאה לאור2013-2010