תפריט צד 1>מארזים בחצי מחיר>הטרילוגיה: על העיוורון, כל השמות, המערה>

"לטרילוגיה הזו אין שם. היא מתחילה ב'על העיוורון' המופתי, ממשיכה ב'כל השמות' הנהדר, ומגיעה לסיומה ב'המערה', המשך ישיר כמעט לשני קודמיו המגיב עליהם באופן מבריק". (נועה מנהיים)


שלושת הספרים הללו של סאראמאגו נכתבו כספרים עצמאיים אך התבררו לו בדיעבד כטרילוגיה. הידוע ביניהם הוא 'על העיוורון', ספרו הנמכר ביותר, אך שני הבאים אחריו הם בין היפים שבספריו.


על העיוורון:

מכונית נתקעת לפני רמזור שהתחלף לירוק. הנהג צועק משהו. מסתבר שהתעוור פתאום: הוא רואה הכל לבן, כאילו נפל לתוך ים של חלב. בזה אחר זה נדבקים בחושך הלבן כל האנשים, מלבד אשה אחת... ספר מטלטל על האחווה האנושית, שמהדהד בלב הקורא ימים רבים לאחר הקריאה.


כל השמות:

סניור ז`וזה הוא פקיד-רישום בלשכה הכללית למרשם תושבים, שבלילותיו אוסף גזרי עיתונים על אנשים מפורסמים. לילה אחד משתרבב לידיו בטעות כרטיס-רישום של אשה אלמונית, גרושה בת 36; ומרגע זה משתנים חייו.


המערה:

סיפּריָאנוֹ אַלגוֹר, קדר בן 64, חי בכפר עם בתו מרתה ועם בעלה מרסאל, עד שיום אחד נפסקת הדרישה לכלי החימר שלו. רק סאראמאגו יכול להפיח רוח-חיים כזאת, חום אנושי כזה, זרימה עוצרת נשימה, בחומריו של הרומאן. האלכימיה של כישרונו העצום הופכת כאן את החימר לזהב ספרותי.
 
מחיר קטלוגי :  251.00   ש"ח

מחיר בלעדי לחברי מועדון :  126.00  ש"ח
[שלושה ספרים]
סוגפרוזה תרגום
סדרההספריה החדשה
הוצאהספרי סימן קריאה / הקיבוץ המאוחד
שם הספרעל העיוורון, כל השמות, המערה
שם המחבר/תזו'זה סאראמאגו
שפת המקורפורטוגזית
תרגוםמרים טבעון
עריכהמנחם פרי
מועד הוצאה לאור2000, 2002, 2003