שירים מספרי סימן קריאה: 
אנתולוגיה מצטברת
שלושה, פאול צלאן

 

חיפוש מתקדם
מקור
תרגום
הספריה הקטנה
הספריה החדשה לשירה
לטינו בעריכת טל ניצן
קלאסיקה
עיון ותיעוד
אנתולוגיות
כתב-העת סימן קריאה
קיים בדיגיטלי
מתנה למצטרפים חדשים
בתוכנית העבודה
כתבי יד
הוצאת הקיבוץ המאוחד
המנוי הקבוצתי
המלצת השבוע
הזרקור
קישורים
הישארו מעודכנים
כשהכריש ישֵׁן | עכשיו במועדון הספריה החדשה
מאת: מילנה אגוס
רומאן הבכורה של הסופרת הסרדית המחוננת, שהתקבל באיטליה כתגלית מדהימה. זהו סיפורה של משפחה לא בדיוק קונבנציונלית מסרדיניה, המסופר בזמן אמת מפי הבת התיכוניסטית, המופתעת תדיר מן ההתרחשויות, לא פחות מן הקוראים.
שש כנפיים לאחד
מאת: חנוך ברטוב
מהדורה זו של הרומאן `שש כנפיים לאחד` רואה אור במלאת שישים שנה לפרסומו הראשון. מאז הופעתו ב-1954 התבססה ההכרה בו כאחד מהישגיו החשובים של חנוך ברטוב, והקריאה החוזרת שבה ומאשרת את סגולותיו.
אשה זרה
מאת: אבירמה גולן
שני קולות של שתי נשים מספרים לסירוגין את `אשה זרה`. האשה האחת היא מלי נוסבאום, פרקליטה בכירה, והאחרת היא סלאבה סֶמיוֹנוֹבה, עוזרת-הבית האוקראינית שלה – עובדת זרה לא-חוקית, שעזבה מאחוריה תינוקת ולא ראתה אותה כבר שש שנים.
קריאה עיוורת
מאת: חנוך ברטוב
שלושה-עשר מסיפוריו הקצרים והארוכים של חנוך ברטוב: מבחר מתוך עשרות סיפורים שחיבר במשך חמישים שנה. הקורא המכיר את הרומאנים הנודעים של ברטוב יגלה כאן פנים חדשות ומפתיעות בתכני כתיבתו ובצורותיה.
נפשות מתות
מאת: ניקולאי ו. גוגול
`נפשות מתות` – הרומאן הגאוני והמדהים על התוהו-ובוהו של ההבלוּיות והעמדות-הפנים שמהן עשויה, טלאי על גבי טלאי, הרֵיקוּת של המצב האנושי; פסגת יצירתו של גדול סופרי רוסיה – מוגש כאן בתרגום עדכני, מבריק ורענן, של רִנה ליטוין, ולראשונה בעברית עם "החלק השני".
צילה
מאת: יהודית קציר
עשרים-וחמש שנה חיה צילה בכפיפה אחת עם בעלה, אבי חמשת ילדיה, ועם אהובה. יהודית קציר עוקבת לאורך מאה שנה אחרי צילהּ של צילה, האם המיתולוגית של השושלת המשפחתית, ברומאן שלקראתו הכשירה את עצמה במשך שנים רבות.
ילדה שחורה
מאת: סמי ברדוגו
"בכל יום שישי, בין ארבע לחמש אחר-הצהריים, אני פותח לאמא שלי את החזייה. מרגע הפתיחה אני והיא נכנסים אל שבת המנוחה"... מהדורת הספריה הקטנה לנוסח החדש של סיפורי ספרו הראשון של ברדוגו, שהוכן ב-2011 כשער הראשון של `הילד האחרון של המאה`.
שתי כפות ידיים ומִלה
מאת: ישעיהו קורן
גיבורי ארבעת פרקי הרומאן הקצר, הפותח את הספר ותופס את רובו, הם יוליק בן התשע, ילד מופנם ונבדל מחבריו, ואביו ואמו, במחצית השנייה של שנות ה-40 בכפר סבא. "מה שברור הוא שקורן סופר מקורי לחלוטין, שהמציא נוסח כתיבה שאין דומה לו בספרות העברית" (עידן לנדו, `הארץ`).
מתום עד תום
מאת: חנוך ברטוב
החוליה הרביעית והמסכמת ביצירתו האוטוביוגרפית רחבת היריעה של חנוך ברטוב. הסיפור מלווה את גיבוריו, אלישע קרוק ונוגה אהובתו, בחייהם המשותפים על פני חמישים שנים ויותר. זהו סיפור אמיץ וחושפני על חיי נישואים שנהפכו למאבק בין שני אנשים גאים ועקשנים.
ניירות פתאום
מאת: חוליו קורטאסר
`ניירות פתאום` הוא מבחר שערכה טל ניצן מתוך ספר בשם זה שראה אור בספרד בשנת 2009, עשרים-וחמש שנה לאחר מותו של קורטאסר, הכולל סיפורים, מעשים שהיו, הרהורים ועוד פנינים – כולם לא נכללו בספריו של קורטאסר שראו אור בחייו, ורובם נמצאו פתאום בתוך שידה ישנה.
תפנית-נשימה
מאת: פאול צלאן
בהמשך לקובץ שיריו של פאול צלאן `סורג שפה`, שיצא בספריה החדשה לשירה בשנת 1994 והיכה הדים רבים, מוגש כאן קובץ שני משירי צלאן, אף הוא בתרגומו של שמעון זנדבנק, חתן פרס ישראל לתרגום שירה.
אִמרות משפחה
מאת: נטליה גינצבורג
את `אִמרות משפחה` כתבה נטליה גינצבורג כמעט באמצע הקריירה הספרותית המרשימה שלה, לאחר שכבר היתה מאחוריה שורת רומאנים מופתיים. אבל הרומאן הזה הוא שהפך בבת-אחת אותה גם לסופרת של המוני קוראים: למעלה מחצי מיליון באיטליה עצמה.
קַין
מאת: ז`וזה סאראמאגו
"תולדות האדם הן תולדות אי-ההבנות עם אלוהים, הוא אינו מבין אותנו, ואנחנו איננו מבינים אותו". כמעט שני עשורים לאחר `הבשורה על-פי ישו` חוזר סאראמאגו ליריבו הוותיק אלוהים. `קין`, ספרו האחרון, הוא קומדיה ארסית משעשעת ורבת תהפוכות על ידו של אלוהים בעולם.
השַׁער של ג`ולייט
מאת: דורית אדרין
בערב הפתיחה של תערוכת ציורים שלה בגלריה תל-אביבית מחליטה ג`ולייט לחדול מתערוכות ולגשת לפרויקט אמנותי שאפתני, ציור ענק ממדים – "הציור המשפחתי" שלה, מתנה לאמא ליום הנישואים.
זיכרונותיו של דורבן
מאת: אלן מַבַּנקוּ
בכפר קטן במעמקי היער האפריקני חיים האיש קיבַּנדי וכפילו הדורבן. בלילות, בשעה שבני-האדם נמים את שנתם, מוציאה החיה אל הפועל את מאווייו האפלים של אדונהּ האנושי. הדורבן הוא שמספר לנו, בווידוי קצר-נשימה, מצחיק ומהורהר חליפות, איך נפרד מעולם החיות והפך לכפילו של אדם.

עכשיו במועדון

כשהכריש ישֵׁן
השקת רומאן הבכורה של מילנה אגוס, בהנחה של 10%. הספר יגיע לחנויות בחודש מאי. משתתפים במבצע ספרים נוספים שבמרכזם קשרי משפחה.
לכניסה למועדון >


 לפרטים >

 

המנוי הקבוצתי

חדשות

יריד פסח בקיבוץ המאוחד:
לראשונה, הוצאת הקיבוץ המאוחד - ספרית פועלים פותחת את המחסן לציבור הרחב. 10-11.4.
לפרטים >>>

חוק הספרים נכנס לתוקף:
"החוק להגנת הספרות והסופרים" בתוקף מן ה-6 בפברואר. לפרטים >>>

'הארץ' בחר במנחם פרי
לאחד מעשרת האנשים המשפיעים ביותר על התרבות הישראלית, הראשון בין המשפיעים על תחום הספרות. לפרטים >>>

facebook

רכישות

לרכישת ספרינו באינטרנט:
 

כל ספרינו נמכרים באתר של
הוצאת הקיבוץ המאוחד
בהנחה קבועה של 30%.

אתר זה אינו חנות.
 

ניתן להזמין באמצעותו רק את הספרים במבצעי המועדון.

להזמנות מרוכזות:
 

אנא התקשרו 03-6163978 או כתבו לנו.


 

 

 בניית אתריםבניית אתריםעיצוב: נעה לנדמן-שדה