שירים מספרי סימן קריאה: 
אנתולוגיה מצטברת
ציור נאיבי / מאיר ויזלטיר

 

  חפש
  חיפוש מתקדם
  סל ההזמנות
  ספרים שמחזירים לקריאה
  הספריה הקטנה ב-22 ₪
  מארזים בפחות מחצי מחיר
  מציאוֹת
  המהדורה ההיסטורית
  סופרי הבית
  מקור
  תרגום
  הספריה החדשה לשירה
  לטינו בעריכת טל ניצן
  קלאסיקה
  עיון ותיעוד
  אנתולוגיות
  כתב-העת סימן קריאה
  קיים בדיגיטלי
  מתנה למצטרפים חדשים
  בתוכנית העבודה
  כתבי יד
  הוצאת הקיבוץ המאוחד
  אתר מנחם פרי
  המלצת השבוע
  שירים בסימן קריאה
  הישארו מעודכנים
  תקנון אתר
  אבא, בן, סבתא דינה
  מאת: יוסף בר-יוסף
  שלוש הנובלות סביב קשרי משפחה המרכיבות את הטריפטיכון של יוסף בר יוסף מתנועעות הלוך ושוב בין העולם החרדי לחופשי, ודמויותיהן הנכנסות למאה שערים, או יוצאות ממנה וחוזרות ונמשכות אליה, משנות שוב ושוב את הקואורדינטות של חייהן.
  אברהם בן-יצחק: כל השירים
  מאת: אברהם בן-יצחק
  אברהם בן-יצחק, מראשוני המודרניסטים בשירה העברית, פירסם בחייו רק שנים-עשר שירים. אף-על-פי-כן מוחשבת שירתו בעיני כל דורות השירה העברית – מביאליק, שלונסקי ולאה גולדברג, דרך נתן זך, ועד לצעירי המשוררים היום – כאחת הפסגות של השירה עברית החדשה.
  אדם וסופי
  מאת: יניב איצקוביץ'
  אדם שלוסר, צלם עיתונות מצליח, שוכב בתרדמת לאחר שנמצא ירוי במחסן ירקות זנוח ביפו, ותודעתו מצלמת תמונות. לצדו נמצא הרוג חברו, הרב זוהר מלאכי, עבריין-לשעבר שחזר בתשובה. במסגרת של חקירה משטרתית שבראשה חוקר לא-שגרתי נפרש רומאן רחב יריעה, מרובה קולות ועלילות.
  אהבת דוד
  מאת: יורם קניוק
  אהבת דוד` – רומאן על חייו ומותו של גיבור לאומי, אישיות חידתית וכריזאטית – אינו ביוגרפיה ואינו היסטוריה כפשוטן. לפנינו רומאן נדיר – ביוגרפיה בדויה של דמות לא בדויה.
  אובססיה זה שם של בושם
  מאת: אריאל להמן
  תריסר סיפורים המעמידים במרכזם, ברגישות חכמה ובאיזון עדין של אמפתיה ואירוניה, שורת דמויות מינוריות, "רגילות", שבחייהן הפנימיים, ה"סודיים", בבדידות שבינן-לבינן, הן חוות איזו דראמה מיוחדת של קשר.
  אוהב ימים: שירים 1995-1994
  מאת: יצחק לאור
  ספר שיריו החמישי של יצחק לאור.
  אחד מרעננה
  מאת: דורון נשר
  איך ניצלו חייו של האפיפיור בסיבוב רעננה? למה לא הלך אביו של המספר לחתונה של אריה קראוזה, שהציל את חייו במלחמת-העולם? מי הציל את סופיה לורן משריפה? ומדוע באים היטלר, ולהבדיל אלוהים, לרעננה?
  אחרון [מהדורה מקורית]
  מאת: חנוך לוין
  ספר אחרון של חנוך לוין, שנאספו בו טקסטים שלא נכללו בספריו הקודמים, וביניהם קטעים מרגשים שכתב בימיו האחרונים. קוקטייל מרתק, הכולל את כל הז`אנרים (פרט למחזות) בכתיבתו של אחד מגדולי הספרות העולמית בימינו: פרוזה, מערכונים, תסריטים ותסכיתים, שירים ופזמונים.
  איים של שקט
  מאת: אילנה ברנשטיין
  'איים של שקט` אינו קובץ כי אם רצף של סיפורים, אבל זהו רצף מקוטע. הוא משרטט מהלך שתחילתו בפגישה "רומנטית" בין אשה לגבר, המשכו בחיזור המוביל לנישואים (או לא), לזוגיות (עם וריאציות), להבאת ילדים לעולם ולאחריות כלפיהם (או לא), וסופו בבידוד עתידי בכלא וירטואלי.
  איך עשית את זה?
  מאת: הלית ישורון
  הראיונות שערכה הלית ישורון בין 1981 ל-2004 בחוברות כתב-העת 'חדרים' עם רוב גדולי השירה העברית באותן שנים כבר הפכו למיתולוגיים. בְּשיחות הכוללות מידות נכונות של התקרבות וזרות, אמפתיה ונעיצת-סיכות, היכרות וגילוי-מופתע, מצליחה הלית ישורון להפיק שוב ושוב רגעים מגעישי-לב.
  אין לי עכשיו
  מאת: אבות ישורון
  61 שירים בארבעה שערים. זהו ספרו האחרון של אבות ישורון, אשר ראה אור ימים אחדים לפני מותו.
  אינדיאנאפוליס
  מאת: יונתן בן נחום
  בשלהי מלחמת-העולם השניה טיבעה צוללת יפאנית את אינדיאנאפוליס, סיירת הדגל האמריקנית; כארבע-מאות מאנשי הספינה טבעו מייד. מאות האחרים שחו ארבעה ימים בלב האוקיינוס, טרף לשמש הקופחת ולמלתעות הכרישים. בבטן הספינה היתה פצצת האטום אשר הוטלה על הירושימה, להביא שלום עולמי נצחי.
  איש עומד מאחורי אשה יושבת [מקורית]
  מאת: חנוך לוין
  איש עומד מאחורי אשה יושבת ששדיה גלויים. מיהו האיש הזה? האם הוא מאהב? בעל נדהם? משרת-אישי חושק שמתעלמים מגבריותו? המפקח על הרכבות שבא להודיע לה על מועד יציאת רכבת-האקספרס? ואיך הגיע לכאן, לעמוד מאחורי אשה חשופת-חזה?
  אל תכה בקיר
  מאת: מירה מגן
  יִסכָּה סימון, צעירה ממושב דתי בצפון הארץ, עוקבת למעלה מעשר שנים, החל מגיל 14, אחר השכן שלה, אלישע מלכין, אלמן השומר אמונים, לדעתה, לאשתו המנוחה, עלמה, שמתה בשעת לידה. היא מתחקה אחר אישיותה וקורותיה של האשה המתה, ומנסה לפענח את סוד כוחה על בעלה האלמן.
  אל תקרא לי איוב
  מאת: יוסל בירשטיין
  במשך לילה אחד, בדירת-גג בירושלים, מתרחש הרומאן, ועלילתו נמתחת על פני שלוש יבשות ובמשך כשישים שנה. שלוש דמויות לא תצאנה את החדר עד הבוקר: המיליונר ואיש-העסקים המפוקפק שלמה שפירא, ידידו מנוער, ומסגר שהוזמן להחליף את שלושת המנעולים, כדי שאורנה, אשתו של שפירא, לא תוכל לחזור (וגם גט לא תקבל).
  12345678910 הבא

   

   

   

   

  הספריה החדשה ספרי סימן קריאה / הוצאת הקיבוץ המאוחד, ת"ד 2104, בני ברק 5112002, טל. 03-5162704
   בניית אתריםבניית אתריםעיצוב: נעה לנדמן-שדה