שירים מספרי סימן קריאה: 
אנתולוגיה מצטברת
ציור נאיבי / מאיר ויזלטיר

 

  חפש
  חיפוש מתקדם
  סל ההזמנות
  ספרים שמחזירים לקריאה
  הספריה הקטנה ב-22 ₪
  מארזים בפחות מחצי מחיר
  מציאוֹת
  המהדורה ההיסטורית
  סופרי הבית
  מקור
  תרגום
  הספריה החדשה לשירה
  לטינו בעריכת טל ניצן
  קלאסיקה
  עיון ותיעוד
  אנתולוגיות
  כתב-העת סימן קריאה
  קיים בדיגיטלי
  מתנה למצטרפים חדשים
  בתוכנית העבודה
  כתבי יד
  הוצאת הקיבוץ המאוחד
  אתר מנחם פרי
  המלצת השבוע
  שירים בסימן קריאה
  הישארו מעודכנים
  תקנון אתר
  סימן קריאה 1 (מהדורה היסטורית)
  מאת: מנחם פרי, מאיר ויזלטיר (עורכים)
  "חוברת זו היא פסיעה ראשונה במסע יומרני מאוד. העורכים והסופרים המסתופפים מסביב ל`סימן קריאה` יוצאים למסע זה מתוך הרגשת צורך חיוני, מתוך הרגשת מחסור"... החוברת הראשונה (1972) של כתב העת המיתולוגי, מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  סימן קריאה 2 (מהדורה היסטורית)
  מאת: מנחם פרי (עורך), נסים קלדרון (עורך משנה)
  כתב-העת המרכזי בשנות השבעים והשמונים בספרות העברית, ובית גידולם של כותבים צעירים שלימים הפכו לסופרים בכירים ומוכרים. החוברת כוללת שירה וסיפורת במקור ובתרגום, מסות, רשימות ביקורת ומאמרי מחקר. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  סימן קריאה 4/3 (מהדורה היסטורית)
  מאת: מנחם פרי (עורך), נסים קלדרון (עורך משנה)
  כתב-העת המרכזי בשנות השבעים והשמונים בספרות העברית, ובית גידולם של כותבים צעירים שלימים הפכו לסופרים בכירים ומוכרים. החוברת כוללת שירה וסיפורת במקור ובתרגום, מסות, רשימות ביקורת ומאמרי מחקר. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  חפץ (מהדורה היסטורית)
  מאת: חנוך לוין
  'חפץ' היה הספר הראשון של "ספרי סימן קריאה", וראה אור ב-1972 יחד עם החוברת הראשונה של הרבעון המיתולוגי 'סימן קריאה'. זהו המחזה שהביא לפריצתו של לוין לתודעת הקהל כמחזאי גדול. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  קח (מהדורה היסטורית)
  מאת: מאיר ויזלטיר
  'קח', ספר מרכזי של ויזלטיר, שנדפס במהדורות רבות, היה אחד הספרים הראשונים שראו אור בספרי סימן קריאה. השירים בו נכתבו בין מאי 1969 לספטמבר 1972. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  שירה (מהדורה היסטורית)
  מאת: יונה וולך
  'שירה', הספר המיתולוגי של יונה וולך, החשוב שבספריה, ראה אור לראשונה ב'ספרי סימן קריאה' ב-1976. הוא מביא את כל שירתה מראשיתה (1963) ועד 1975. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  השבר הסורי אפריקני (מהדורה היסטורית)
  מאת: אבות ישורון
  'השבר הסורי אפריקני' ראה אור לראשונה ב'ספרי סימן קריאה' ב-1974, ועמו פרץ אבות ישורון "החדש", כפי שנתגלה ב'סימן קריאה', לתודעת קהל קוראים רחב. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  ציפור כלואה (מהדורה היסטורית)
  מאת: יאיר הורביץ
  ספרו האחרון של יאיר הורביץ בחייו, שראה אור לראשונה ב-1987. הוא כולל את שני מחזורי השירה האחרונים שכתב וסדרת ציורים של משה קופפרמן. מהדורה היסטורית במלאת 50 שנה לסימן קריאה.
  המהדורה ההיסטורית כולה – 8 ספרים
  מאת: מחברים שונים
  שלוש החוברות הראשונות של כתב-העת 'סימן קריאה', וספריהם של חנוך לוין, מאיר ויזלטיר, יונה וולך, יאיר הורביץ ואבות ישורון – כל שמונת הספרים של המהדורה ההיסטורית במחיר מיוחד.


   

  הספריה החדשה ספרי סימן קריאה / הוצאת הקיבוץ המאוחד, ת"ד 2104, בני ברק 5112002, טל. 03-5162704
   בניית אתריםבניית אתריםעיצוב: נעה לנדמן-שדה