שירים מספרי סימן קריאה: 
אנתולוגיה מצטברת
ציור נאיבי / מאיר ויזלטיר

 

  חפש
  חיפוש מתקדם
  סל ההזמנות
  ספרים שמחזירים לקריאה
  הספריה הקטנה ב-22 ₪
  מארזים בפחות מחצי מחיר
  מציאוֹת
  המהדורה ההיסטורית
  סופרי הבית
  מקור
  תרגום
  הספריה החדשה לשירה
  לטינו בעריכת טל ניצן
  קלאסיקה
  עיון ותיעוד
  אנתולוגיות
  כתב-העת סימן קריאה
  קיים בדיגיטלי
  מתנה למצטרפים חדשים
  בתוכנית העבודה
  כתבי יד
  הוצאת הקיבוץ המאוחד
  אתר מנחם פרי
  המלצת השבוע
  שירים בסימן קריאה
  הישארו מעודכנים
  תקנון אתר
  היכן ניתן לרכוש את ספרינו בדיגיטלי
  מאת: מערכת הספריה החדשה
  אלה החנויות שבהן תוכלו לרכוש את ספרי הספריה החדשה במהדורה דיגיטלית.
  השירים שמחוץ לספרים | חדש!
  מאת: יונה וולך
  ספר זה מאגד את כל השירים של יונה וולך שלא נכללו בספריה "התקניים". רבים מהם פרסמה וולך בחייה ונדחו מספריה בשל היותם פרועים, בלתי ממושמעים וניסיוניים. ספר זה פותח אפוא צוהר חדש לוולך לא־מוּצרת, לא־מצונזרת, לא־ערוכה.
  כל הסיפורים | חדש!
  מאת: קלאריס ליספקטור
  הסיפורים הקצרים הם בעינינו פסגת כתיבתה של קלאריס ליספקטור. כרך זה מכנס את כל 85 הסיפורים שכתבה בחייה. חלקם רואה אור לראשונה בתרגום לעברית, וגם תרגומי הסיפורים האחרים רועננו.
  רביעיית מיתרים | חדש!
  מאת: אנה אנקוויסט
  בסירת־מגורים באמסטרדם נפגשים תדיר ארבעה נגנים חובבים – רופאה, בונה־כינורות, אחות ומנהל מרכז המוזיקה שנסגר. הרביעייה הקאמרית היא המפלט שלהם, בעולם מנוכר שהולך ומאבד את נכסיו החברתיים והתרבותיים. האיפוק המפורסם של אנקוויסט בוהק בלבוש חדש ברומאן הזה, שמתגלגל למעֵין מותחן פשע.
  קעקועים מאוחרים | חדש!
  מאת: מאיר ויזלטיר
  "החלטתי לשלוח אליך את הספר במצבו הלא לגמרי גמור, למקרה שיארע לי משהו בלתי־צפוי ואצא מכלל פעולה", כתב מאיר ויזלטיר למנחם פרי ב-13.3.23. ספר זה, המחזיק 130 שירים בשבעה שערים, הוא מילותיו האחרונות של משורר חכם לקראת קץ חייו.
  מפליגים
  מפליגים
  מאת: חגי ליניק
  ארבעה־עשר פרקי הספר, שדמויותיהם משותפות, הם זרימה זיגזגית של טקסט כביכול־אוטוביוגרפי. אפשר גם לקרוא רבים מהם כסיפורים נפרדים, מהנים ומצוינים כשלעצמם, נוגעים־ללב ולעתים משעשעים, אך המכלול הביוגרפי ממנף אותם אל עיקר המפציע מן היחסים ביניהם.
  סרנה קרוז
  מאת: נטליה גינצבורג
  הספר האחרון שכתבה נטליה גינצבורג. במרכזו פרשה ששיסעה את איטליה: סיפורה של סרנה, פעוטה פיליפינית שהוקרבה על מזבח של התפלפלות משפטית, וסיפורו של זוג איטלקי שאסף אותה מבית יתומים במנילה כדי לגדלה כבתם ונרמס כדי להגן על עיקרון משפטי מופשט – החובה לכבד את החוק.
  החינוך הסנטימנטלי
  מאת: גוסטב פלובר
  סיפורו של פרדריק מורו נפתח ברגע שהוא רואה לראשונה את גברת אַרנוּ, אשת איש יפה ואימהית, בוגרת ממנו בכמה שנים, שתהיה אהבת חייו. כל חייו הבוגרים שברומאן, קרוב לעשרים שנה, יתנהלו בצל התשוקה האידיאלית הזאת, שחוסר התוחלת של מימושה המיוחל יכה בפניו שוב ושוב.
  ג'אז | מהדורה חדשה
  מאת: טוני מוריסון
  ג`ו טרייס – סוכן של מוצרי-יופי מדלת-אל-דלת, בעל מסור, בן למעלה מחמישים – "נדלק על בחורה בת שמונה-עשרה במין אהבה תהומית ושֵׁדית, שעשתה אותו כזה עצוב ושמח, שהוא ירה בה רק בשביל שהרגש יימשך לו הלאה". עתה מבלים הוא ואשתו את לילותיהם מול תצלומה של הנערה.
  אַוּשוויץ, עיר שלֵווה
  מאת: פרימו לוי
  באוסף יוצא־הדופן הזה, של עשרה סיפורים המייצגים את פרימו לוי על כל פינות כתיבתו, לא נמצא את האירועים הברוטליים הצפויים. ברבים מסיפורי האנתולוגיה אַוּשוויץ כמו ניתקת ממקומה ושבה ומבזיקה במקומות אחרים ובהקשרים בדיוניים.
  בדרך
  מאת: דרור בורשטיין
  אנקדוטה שסיפר דרור בורשטיין למנחם פרי על אהרן אפלפלד הצעיר הולידה את הספר הזה, שצמח מן הנובלה על אפלפלד לטריפטיכון של שלוש נובלות הקשורות זו בזו ברשת של חוטים גלויים וסמויים. ספר מבריק ומסעיר, שהדרך היא בו מרחב להתחככות בין זמנים אבודים.
  את נמצאת, אני מרגישה
  מאת: ענת קוריאל
  השירים של ענת קוריאל החלו להיכתב ב־1995, לאחר שאחיה שם קץ לחייו, ונפרשׂוּ לאורך השנים אל ההווה של ההסתייפות הנחושה שלה עם הפרקינסון. אלה "שירים ארוגים במלאכת־יד עדינה ומורכבים מתמונות מאופקות עשויות היטב".
  קלרה והשמש
  קלרה והשמש
  מאת: קאזואו אישיגורו
  המספרת של 'קלרה והשמש' היא "חבֵרה מלאכותית", רובוטית הפועלת על הזנה סולארית. היא נקנתה כדי להיות חברה ובת־לוויה לנערה מתבגרת, ג'וֹסי, שנמנית עם הקבוצה הגדולה של הילדים "המשופרים", מי שהוריהם הרהיבו לשלוח אותם לשדרוג גנטי – אף שהשדרוג הזה כרוך בסכנות.
  ביוטופ
  מאת: אורלי קסטל-בלום
  מר ז'וזף שימל – פרנקופיל, לוּזר שפוטר שמעבודתו כמורה מן החוץ בחוג הכושל לתרבות צרפת באוניברסיטה – הולך ומסתגר בהישג הנדל"ני שלו, דירה במרכז ההמולה התל־אביבית בלב פקק תנועה נצחי.
  בעקבות הזמן האבוד: הכלואה
  מאת: מרסל פרוסט
  'הכלואה' הוא סיפור אהבה וקנאה המהווה יחד עם 'אלברטין איננה' חטיבה עצמאית בסאגת 'הזמן האבוד'. זהו הכרך החמישי מתוך שבעת כרכי המחזור במקור. הוא החל להיכתב בימי האבל של פרוסט על מותו של אלפרד אגוסטינלי, אהובו, נהגו ומזכירו.
  123456789 הבא





   

  הספריה החדשה ספרי סימן קריאה / הוצאת הקיבוץ המאוחד, ת"ד 2104, בני ברק 5112002, טל. 03-5162704
   בניית אתריםבניית אתריםעיצוב: נעה לנדמן-שדה