שירים מספרי סימן קריאה: 
אנתולוגיה מצטברת
ציור נאיבי / מאיר ויזלטיר

 

  חפש
  חיפוש מתקדם
  סל ההזמנות
  ספרים שמחזירים לקריאה
  הספריה הקטנה ב-22 ₪
  מארזים בפחות מחצי מחיר
  מציאוֹת
  המהדורה ההיסטורית
  סופרי הבית
  מקור
  תרגום
  הספריה החדשה לשירה
  לטינו בעריכת טל ניצן
  קלאסיקה
  עיון ותיעוד
  אנתולוגיות
  כתב-העת סימן קריאה
  קיים בדיגיטלי
  מתנה למצטרפים חדשים
  בתוכנית העבודה
  כתבי יד
  הוצאת הקיבוץ המאוחד
  אתר מנחם פרי
  המלצת השבוע
  שירים בסימן קריאה
  הישארו מעודכנים
  תקנון אתר
  התמימים הקדושים
  מאת: מיגל דליבס
  במיקרוקוסמוס של אחוזה ספרדית רואים להם האדונים זכות טבעית לשעבד את משרתיהם ולנצלם. איוואן, האדון, משתמש בהם לסיפוק תאוותו הגדולה: הציד. יש לו אובססיה לציפורים, אך בניגוד למשרתו עזריאס, הזן ומטפח אותן, איוואן שטוף בבולמוס של הרג. יום אחד הוא קוטל קטילה אחת יותר מדי.
  מסיבה של אחרים
  מאת: ליליאָנה הֶקֶר
  אחד-עשר סיפורים ונובלה שבחרה טל ניצן מן המיטב של ליליאנה הקר, אחת הסופרות החשובות בדרום-אמריקה. בטכניקה סיפורית צלולה ומדויקת מנפצת הקר אחת לאחת את האמונות על התא המשפחתי או הזוגי: על אהבת אם, אחווה, נאמנות והגנה.
  סיני על אופניים
  מאת: אריאל מגנוס
  צעיר מבואנוס-איירס נחטף מתוך תא-השירותים של בית-המשפט בידי סיני פִּירוֹמָן המכונה `גפרורון`, ומוצנח לתוך משפחה סינית. בגלותו הכפויה בלב הרובע הסיני של בואנוס-איירס מתחילים חייו החדשים. הרומאן של מגנוס הוא תיאור רב-המצאות ומצחיק עד טירוף של תרבות בתוך תרבות.
  הסימפוניה הגמורה
  מאת: אאוּגוּסטוֹ מוֹנטֶרוֹסוֹ
  סיפורים קצרצרים, תמיד מלאי-חן, שנונים ומבריקים, של אחד הפרוזאיקונים הידועים והמוערכים באמריקה הלטינית. "הטקסטים הקטנים האלה, התמימים לכאורה, ינשכו אותך אם תתקרב אליהם בלי להיזהר, וישאירו בך צלקות". (אסימוב)
  מבוך הזיתים
  מאת: אֶדוּאַרדוֹ מֶנדוֹסָה
  הבלש-בעל-כורחו חוזר בעלילה סהרורית ופרועה חדשה. שוב שולף אותו מפקח-המשטרה מן המוסד הסגור שהוא מאושפז בו, ומטיל עליו משימה מפוקפקת: להעביר מזוודה גדושת שטרות, תשלום כופר דיסקרטי של ממשלת ספרד, שיש למסור בבית-קפה קטן במדריד...
  תעלומת הקבר המכושף
  מאת: אֶדוּארדוֹ מֶנדוֹסָה
  אנחנו זקוקים לאדם שמכיר היטב את שולי החברה, שאפשר ללכלך את שמו בלי בעיות, שמסוגל לעשות את העבודה במקומנו, ושברגע הנכון נוכל להיפטר ממנו בלי קושי" – בהצעה קוסמת זו נפתחת הקריירה הבלשית של הגיבור, ספק פסיכופט, ספק עבריין, המאושפז במוסד סגור.
  מעוף המלכה
  מאת: תומס אֶלוֹי מַרטינֶס
  בכל לילה מסיט ג.מ. קָמַרגוֹ את הווילונות בחדר ששכר ומשקיף בחשאי בלי הפוגה אל חלונות חדר-השינה של אשה. מבטו אינו סר ממנה לרגע, כאילו היא תלויה רק בו ואם ירפה ממנה ישאיר אותה יתומה באוקיינוס של העולם. בידיו גם המפתחות שיאפשרו לו להיכנס בסתר לדירתה.
  ניירות פתאום
  מאת: חוליו קורטאסר
  `ניירות פתאום` הוא מבחר שערכה טל ניצן מתוך ספר בשם זה שראה אור בספרד בשנת 2009, עשרים-וחמש שנה לאחר מותו של קורטאסר, הכולל סיפורים, מעשים שהיו, הרהורים ועוד פנינים – כולם לא נכללו בספריו של קורטאסר שראו אור בחייו, ורובם נמצאו פתאום בתוך שידה ישנה.
  שמיים אחרים
  מאת: חוליו קורטאסר
  `שמיים אחרים` מביא, לראשונה בעברית, מבחר מקיף ממיטב יצירתו של הסופר הארגנטיני הגדול, עשרים-ושמונה סיפורים ונובלות מתוך שבעה ספרים, בתרגומה של טל ניצן. במלאכת מחשבת מרשימה מתעתע קורטאסר בקוראיו, בסיפורים עזים ויוצאי-דופן.
  טירוף
  מאת: לָאוּרָה רֶסטרֶפּוֹ
  "סיפור אהבה מופלא על גבר המאוהב נואשות באשתו; שמחפש ומחפש אחריה עד שלבסוף הוא יכול לדַמות שבאמת מצא אותה. מדובר ברומאן גדול באמת, מסוג שכבר נעשה נדיר... אינספור קוראים עתידים להתענג על אחד הרומאנים היותר משובחים שנכתבו בזמן האחרון". (ז`וזה סאראמאגו)


   

  הספריה החדשה ספרי סימן קריאה / הוצאת הקיבוץ המאוחד, ת"ד 2104, בני ברק 5112002, טל. 03-5162704
   בניית אתריםבניית אתריםעיצוב: נעה לנדמן-שדה